Projektowanie 3D i zakładanie ogrodu

Dobierzemy rośliny, które wpasują się w istniejącą aranżację ogrodu lub zaprojektujemy nowe rozwiązania.

Projektowanie ogrodów

Projektowanie ogrodu to ambitne zadanie. Chcąc uzyskać harmonijną i estetyczną przestrzeń zieloną trzeba zacząć od przemyślenia aranżacji ogrodu.

Za pierwszą część projektu odpowiedzialny jest projektant ogrodów, który ustala z klientem wszystkie szczegóły i przedstawia finalną koncepcję. Ścisła współpraca projektanta z wykonawcami daje Państwu pewność, że pomysł zostanie zrealizowany zgodnie z zaakceptowaną przez Was wizją. Po zatwierdzeniu projektu przedstawiamy Państwu kosztorys prac i omawiamy jego realizację. Po akceptacji warunków nasi fachowcy przystępują do kompleksowego wykonania ogrodu

Nasza firma ogrodnicza oferuje:

  • kompleksowe wykonanie ogrodu.
  • projektowanie ogrodów prywatnych i terenów wokół firm,
  • projektowanie przestrzeni miejskich,
  • projektowanie nawierzchni z kostki brukowej,
  • konsultacje i doradztwo,
  • projekt systemu nawadniania,
  • wykonanie wizualizacji 3D,
  • wykonanie projektu oświetlenia ogrodu
  • kompleksowe wykonanie projektu ogrodu,

Projektowanie ogrodu nowoczesnego

Jak zaprojektować ogród przydomowy? W jaki sposób wykorzystać deszczówkę do nawadniania zieleni? Trawa z rolki czy lepszy trawnik z siewu? Jak rozpocząć układanie kostki brukowej?
Wątpliwości i pytań jest bardzo dużo, dlatego samodzielne zaprojektowanie i założenie ogrodu jest bardzo stresującym doświadczeniem. Co się stanie, jeżeli trawa nie przyjmie się  albo zasadzimy krzewy zbyt blisko siebie?

Znamy te wszystkie obawy doskonale, bo nieraz i nie dwa, byliśmy wzywani przez klientów na pomoc, gdy nie wszystko potoczyło się, tak jak zaplanowali. Po co więc tracić czas i pieniądze? Dużo lepszym rozwiązaniem będzie zlecenie aranżacji ogrodu doświadczonemu zespołowi, który zaplanuje ogród i kompleksowo wykona cały projekt. Bez konieczności żmudnych poszukiwań sprawdzonego projektanta lub ekipy zajmującej się układaniem kostki brukowej. Bez strachu o to, czy trawa się przyjmie a rośliny przeżyją do wiosny.

Kompleksowo o Wasz ogród dbają Ogrody Nowoczesne, a wszystkie potrzebne usługi dostępne są pod jednym numerem telefonu: +48 533 111 060

Nasi partnerzy

Życzymy pięknego dnia!

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do kreatywnej współpracy.

Aranżacja ogrodu przydomowego


Zabierając się za
zakładanie ogrodu warto zastanowić się nad funkcjami, jakie ma spełniać. Czy ma to być głównie strefa chillout, w której będzie miejsce na leżaki i matę do jogi? A może celujemy bardziej w stronę imprez domowych, gdzie nieodzownym elementem będzie grill na świeżym powietrzu? A gdyby tak można było znaleźć jeszcze miejsce na zjeżdżalnie i trampolinę dla dzieci?

Pomysłów na aranżację przydomowego ogrodu jest wiele. Dlatego projektant ogrodów tworząc wizualizacje podchodzi do tematu bardzo szeroko. Nie tylko  wykorzystuje swoją wiedzę na temat roślinności lub montażu systemu nawadniania, ale przede wszystkim aranżuje ogród pod potrzeby jego właścicieli. 

ZADZWOŃ TERAZ