Układanie kostki brukowej

Projektujemy powierzchnię utwardzoną ogrodów, posesji prywatnych oraz układamy bruk wokół obiektów użyteczności publicznej.

Kostka brukowa

Nieodzownym elementem aranżacji posesji z nowoczesnym ogrodem jest montaż kostki brukowej. Chodnik, podjazd lub opaska wokół domu z kostki świadczyć może o tym, że każdy element kompozycji terenu został przemyślany i dopięty na ostatni guzik. Naturalne więc dla naszej firmy stało się to, że usługi brukarskie będą ważnym elementem działalności. Od lat zajmujemy się układaniem kostki brukowej, nie tylko w Radomiu i w okolicy, ale w również na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w układaniu betonowej kostki brukowej.

Naszym klientom oferujemy układanie:

 • kostki brukowej na terenach przemysłowych,
 • bruku na posesjach prywatnych,
 • tarasów,
 • podjazdów,
 • opasek wokół domu,
 • parkingów,
 • chodników.

Oferujemy atrakcyjne ceny materiałów, pomoc w ich doborze, projekty wzornicze i aranżacje ogrodowe. Profesjonalizm i zadowolenie naszego klienta to domena naszej firmy.

Układanie kostki brukowej - jak wybrać firme wykonawczą

Coraz więcej osób projektowanie ogrodów prywatnych i terenów wokół firm oddaje w ręce profesjonalnego projektanta ogrodów i przestrzeni zielonych. Cieszy nas ten trend, gdyż dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać dla naszych klientów piękny nowoczesny ogród. Wybierając firmę oferującą usługi brukarskie w Radomiu i w okolicy warto zwrócić uwagę na kilka rzeczy:

 • zapytaj o doświadczenie w wykonywaniu takich prac,
 • zwróć uwagę na to, czy firma współpracuje z projektantami ogrodów, wówczas może kompleksowo zrealizować projekt,
 • zobacz, jak wyglądają dotychczasowe realizacje,
 • zapytaj o to, czy firma działa kompleksowo, czy poza ułożeniem chodnika z kostki brukowej będzie mogła ułożyć taras, zamontować system nawadniania, założyć trawnik z rolki oraz posadzić drzewka i kwiaty.

Wybierając Ogrody Nowoczesne Łukasz Walkiewicza mają Państwo pewność, że aranżacja ogrodu i montaż kostki brukowej zostanie zrealizowana kompleksowo. To dla Was duża oszczędność czasu oraz spokój, który w obliczu codziennych wyzwań zawodowych jest bezcenny. Zapraszamy do kontaktu: +48 533 111 060

Nasi partnerzy

Życzymy pięknego dnia!

Dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy do kreatywnej współpracy.

Układanie kostki brukowej – o czym pamiętać?


Montaż kostki brukowej
to wymagające zadanie. Jeżeli nie posiadasz doświadczenia w tym zakresie lepiej zdaj się na profesjonalną firmę oferującą usługi brukarskie

Chodnik, parking czy taras z kostki to inwestycja na lata, dobrze aby była wykonana solidnie przez profesjonalną ekipę dysponującą wiedzą oraz odpowiednim sprzętem. Bardzo często jest też tak, że firma jest w stanie zaproponować korzystniejszą cenę materiałów niż markety budowlane. 

Na montaż kostki brukowej składa się szereg czynności. W pierwszej kolejności zawsze trzeba gruntownie przygotować teren, stworzyć podbudowę, czyli wyprofilować nawierzchnię oraz utwardzić podłoże. To bardzo ważny etap, od którego może zależeć trwałość chodnika lub parkingu. Kolejna faza to układanie kostki. Firma Ogrody Nowoczesne specjalizuje się w układaniu betonowej kostki brukowej, która charakteryzuje się większą wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Końcowy etap prac to spoinowanie kostki brukowej oraz zagęszczenie nawierzchni. 

Brzmi jak czarna magia? Jeżeli tak, to zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, która zrealizuje usługi brukarskie z najwyższą starannością.

ZADZWOŃ TERAZ